تحلیل نیوز کد + آپدیت

برای دیدن تصاویر بصورت بزرگ تر بروی تصویر مورد نظر راست کلیک کرده و گزینه ی open image in new tab را انتخاب نمایید.
NZDCADWeekly
NZDCADWeekly

در نیوزکد با برخورد به سطح رزیستنسی قدرتمند وساختن الگوی دبل باتِم شاهد شکل گیری کندل پین بار قدرتمندی هستیم با لحاظ کردن سطوح حمایتی و مقاومتی کلاسیک و فیبوناچی و ترسیم چنگال اندروز اهداف سه گانه ی محتمل پیش رو به شرح تصویر می باشد.

NZDCADDaily
NZDCADDaily

در تایم روزانه نیوزکد  خط روند خودشو شکسته و در پولبک به این خط روند شاهد شکل گیری کندل پین بار قدرتمندی هستیم همچنین با خسته شدن روند نزولی واگرایی منفی هم به چشم می آید. بدین ترتیب می توانیم با شکسته شدن خط گردن انتظار صعود چند صد پیپی در این جفت ارز رو داشته باشیم.

نتیجه تحلیل:

NZDCADDaily01
NZDCADDaily01

افشای ریسک و سلب مسئولیت؛

این تحلیل بنا به درخواست شما عزیزان قرار داده شده از انجا که بازار بورس بازار احتمالات است و هر کس بایستی با توجه به دانش خود و با مسوولیت خود در این بازار فعالیت داشته باشند، مسوولیت تمامی خرید و فروشها بر عهده ی خود شماست.به یاد داشته باشید که آموزش و کسب دانش برای فعالیت در بازار بورس و کسب سود پایدار و بلند مدت واجب و ضروریست. برای آگاهی از شرایط و نحوه ی برگزاری کلاس های آموزشی ما اینجا را کلیک کنید.

 

رسول صفوی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تحلیل کد ین

س دسامبر 3 , 2019
برای دیدن تصاویر بصورت بزرگ تر بروی تصویر مورد نظر راست کلیک کرده و گزینه ی open image in new tab را انتخاب نمایید. نتیجه تحلیل: استاپ 30 پیپ منفی افشای ریسک و سلب مسئولیت؛ این تحلیل بنا به درخواست شما عزیزان قرار داده شده از انجا که بازار بورس بازار احتمالات […]
3

ممکن است بپسندید

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers